Chita Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

57

Chita Banská Bystrica

Chita Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Chita v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chita Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chita, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chita Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chita Banská Bystrica.

Predajne Chita Banská Bystrica

Módna spoločnosť Chita prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chita v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chita sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chita sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Chita Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chita v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chita Banská Bystrica.

Mapa Chita Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chita Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chita ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chita Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Chita Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chita Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chita sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chita Banská Bystrica

Chita Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Chita, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chita Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chita Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Chita Banská Bystrica

Reklamácie Chita Banská Bystrica

Vedúci predajne Chita Banská Bystrica

Leták Chita Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Chita? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chita Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Chita Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chita je návšteva ľubovoľnej predajne Chita Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chita Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chita Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Chita Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chita. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chita Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Chita? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chita v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chita Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chita Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Chita Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chita.

Hodnotenie a recenzie Chita Banská Bystrica

Máte na Chita Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chita a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chita Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂