Festina Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

51

Festina Banská Bystrica

Festina Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Festina v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Festina Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Festina, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Festina Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Festina Banská Bystrica.

Predajne Festina Banská Bystrica

Módna spoločnosť Festina prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Festina v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Festina sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Festina sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Festina Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Festina v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Festina Banská Bystrica.

Mapa Festina Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Festina Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Festina ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Festina Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Festina Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Festina Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Festina sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Festina Banská Bystrica

Festina Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Festina, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Festina Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Festina Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Festina Banská Bystrica

Reklamácie Festina Banská Bystrica

Vedúci predajne Festina Banská Bystrica

Leták Festina Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Festina? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Festina Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Festina Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Festina je návšteva ľubovoľnej predajne Festina Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Festina Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Festina Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Festina Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Festina. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Festina Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Festina? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Festina v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Festina Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Festina Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Festina Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Festina.

Hodnotenie a recenzie Festina Banská Bystrica

Máte na Festina Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Festina a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Festina Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂