Freez Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

75

Freez Banská Bystrica

Freez Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Freez v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Freez Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Freez, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Freez Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Freez Banská Bystrica.

Predajne Freez Banská Bystrica

Módna spoločnosť Freez prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Freez v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Freez sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Freez sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Freez Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Freez v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Freez Banská Bystrica.

Mapa Freez Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Freez Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Freez ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Freez Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Freez Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Freez Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Freez sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Freez Banská Bystrica

Freez Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Freez, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Freez Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Freez Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Freez Banská Bystrica

Reklamácie Freez Banská Bystrica

Vedúci predajne Freez Banská Bystrica

Leták Freez Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Freez? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Freez Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Freez Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Freez je návšteva ľubovoľnej predajne Freez Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Freez Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Freez Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Freez Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Freez. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Freez Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Freez? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Freez v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Freez Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Freez Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Freez Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Freez.

Hodnotenie a recenzie Freez Banská Bystrica

Máte na Freez Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Freez a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Freez Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂