Julimex Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

Julimex Banská Bystrica

Julimex Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Julimex v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Julimex Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Julimex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Julimex Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Julimex Banská Bystrica.

Predajne Julimex Banská Bystrica

Módna spoločnosť Julimex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Julimex v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Julimex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Julimex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Julimex Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Julimex v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Julimex Banská Bystrica.

Mapa Julimex Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Julimex Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Julimex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Julimex Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Julimex Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Julimex Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Julimex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Julimex Banská Bystrica

Julimex Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Julimex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Julimex Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Julimex Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Julimex Banská Bystrica

Reklamácie Julimex Banská Bystrica

Vedúci predajne Julimex Banská Bystrica

Leták Julimex Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Julimex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Julimex Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Julimex Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Julimex je návšteva ľubovoľnej predajne Julimex Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Julimex Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Julimex Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Julimex Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Julimex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Julimex Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Julimex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Julimex v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Julimex Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Julimex Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Julimex Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Julimex.

Hodnotenie a recenzie Julimex Banská Bystrica

Máte na Julimex Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Julimex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Julimex Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂