Krisline Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

42

Krisline Banská Bystrica

Krisline Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Krisline v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Krisline Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Krisline, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Krisline Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Krisline Banská Bystrica.

Predajne Krisline Banská Bystrica

Módna spoločnosť Krisline prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Krisline v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Krisline sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Krisline sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Krisline Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Krisline v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Krisline Banská Bystrica.

Mapa Krisline Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Krisline Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Krisline ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Krisline Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Krisline Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Krisline Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Krisline sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Krisline Banská Bystrica

Krisline Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Krisline, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Krisline Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Krisline Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Krisline Banská Bystrica

Reklamácie Krisline Banská Bystrica

Vedúci predajne Krisline Banská Bystrica

Leták Krisline Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Krisline? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Krisline Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Krisline Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Krisline je návšteva ľubovoľnej predajne Krisline Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Krisline Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Krisline Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Krisline Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Krisline. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Krisline Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Krisline? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Krisline v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Krisline Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Krisline Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Krisline Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Krisline.

Hodnotenie a recenzie Krisline Banská Bystrica

Máte na Krisline Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Krisline a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Krisline Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂