La Sportiva Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

112

La Sportiva Banská Bystrica

La Sportiva Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní La Sportiva v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní La Sportiva Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou La Sportiva, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o La Sportiva Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní La Sportiva Banská Bystrica.

Predajne La Sportiva Banská Bystrica

Módna spoločnosť La Sportiva prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu La Sportiva v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní La Sportiva sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky La Sportiva sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne La Sportiva Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov La Sportiva v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni La Sportiva Banská Bystrica.

Mapa La Sportiva Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne La Sportiva Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka La Sportiva ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny La Sportiva Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne La Sportiva Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní La Sportiva Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne La Sportiva sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu La Sportiva Banská Bystrica

La Sportiva Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke La Sportiva, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu La Sportiva Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom La Sportiva Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie La Sportiva Banská Bystrica

Reklamácie La Sportiva Banská Bystrica

Vedúci predajne La Sportiva Banská Bystrica

Leták La Sportiva Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták La Sportiva? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku La Sportiva Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták La Sportiva Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku La Sportiva je návšteva ľubovoľnej predajne La Sportiva Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták La Sportiva Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták La Sportiva Banská Bystrica?
V najnovšom letáku La Sportiva Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky La Sportiva. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu La Sportiva Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní La Sportiva? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne La Sportiva v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni La Sportiva Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou La Sportiva Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou La Sportiva Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní La Sportiva.

Hodnotenie a recenzie La Sportiva Banská Bystrica

Máte na La Sportiva Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou La Sportiva a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na La Sportiva Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂