Lonka Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

54

Lonka Banská Bystrica

Lonka Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Lonka v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lonka Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lonka, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lonka Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lonka Banská Bystrica.

Predajne Lonka Banská Bystrica

Módna spoločnosť Lonka prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lonka v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lonka sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lonka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Lonka Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lonka v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lonka Banská Bystrica.

Mapa Lonka Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lonka Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lonka ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lonka Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Lonka Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lonka Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lonka sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lonka Banská Bystrica

Lonka Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Lonka, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lonka Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lonka Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Lonka Banská Bystrica

Reklamácie Lonka Banská Bystrica

Vedúci predajne Lonka Banská Bystrica

Leták Lonka Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Lonka? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lonka Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Lonka Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lonka je návšteva ľubovoľnej predajne Lonka Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lonka Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lonka Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Lonka Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lonka. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lonka Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Lonka? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lonka v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lonka Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lonka Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Lonka Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lonka.

Hodnotenie a recenzie Lonka Banská Bystrica

Máte na Lonka Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lonka a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lonka Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂