Olimpia Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

Olimpia Banská Bystrica

Olimpia Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Olimpia v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Olimpia Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Olimpia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Olimpia Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Olimpia Banská Bystrica.

Predajne Olimpia Banská Bystrica

Módna spoločnosť Olimpia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Olimpia v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Olimpia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Olimpia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Olimpia Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Olimpia v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Olimpia Banská Bystrica.

Mapa Olimpia Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Olimpia Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Olimpia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Olimpia Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Olimpia Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Olimpia Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Olimpia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Olimpia Banská Bystrica

Olimpia Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Olimpia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Olimpia Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Olimpia Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Olimpia Banská Bystrica

Reklamácie Olimpia Banská Bystrica

Vedúci predajne Olimpia Banská Bystrica

Leták Olimpia Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Olimpia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Olimpia Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Olimpia Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Olimpia je návšteva ľubovoľnej predajne Olimpia Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Olimpia Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Olimpia Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Olimpia Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Olimpia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Olimpia Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Olimpia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Olimpia v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Olimpia Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Olimpia Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Olimpia Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Olimpia.

Hodnotenie a recenzie Olimpia Banská Bystrica

Máte na Olimpia Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Olimpia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Olimpia Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂