Palladium Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

72

Palladium Banská Bystrica

Palladium Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Palladium v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Palladium Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Palladium, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Palladium Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Palladium Banská Bystrica.

Predajne Palladium Banská Bystrica

Módna spoločnosť Palladium prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Palladium v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Palladium sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Palladium sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Palladium Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Palladium v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Palladium Banská Bystrica.

Mapa Palladium Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Palladium Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Palladium ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Palladium Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Palladium Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Palladium Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Palladium sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Palladium Banská Bystrica

Palladium Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Palladium, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Palladium Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Palladium Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Palladium Banská Bystrica

Reklamácie Palladium Banská Bystrica

Vedúci predajne Palladium Banská Bystrica

Leták Palladium Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Palladium? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Palladium Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Palladium Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Palladium je návšteva ľubovoľnej predajne Palladium Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Palladium Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Palladium Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Palladium Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Palladium. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Palladium Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Palladium? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Palladium v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Palladium Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Palladium Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Palladium Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Palladium.

Hodnotenie a recenzie Palladium Banská Bystrica

Máte na Palladium Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Palladium a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Palladium Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂