Primark Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

78

Primark Banská Bystrica

Primark Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Primark v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Primark Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Primark, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Primark Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Primark Banská Bystrica.

Predajne Primark Banská Bystrica

Módna spoločnosť Primark prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Primark v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Primark sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Primark sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Primark Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Primark v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Primark Banská Bystrica.

Mapa Primark Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Primark Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Primark ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Primark Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Primark Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Primark Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Primark sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Primark Banská Bystrica

Primark Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Primark, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Primark Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Primark Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Primark Banská Bystrica

Reklamácie Primark Banská Bystrica

Vedúci predajne Primark Banská Bystrica

Leták Primark Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Primark? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Primark Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Primark Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Primark je návšteva ľubovoľnej predajne Primark Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Primark Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Primark Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Primark Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Primark. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Primark Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Primark? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Primark v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Primark Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Primark Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Primark Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Primark.

Hodnotenie a recenzie Primark Banská Bystrica

Máte na Primark Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Primark a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Primark Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂