Salming Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

83

Salming Banská Bystrica

Salming Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Salming v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salming Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salming, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salming Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salming Banská Bystrica.

Predajne Salming Banská Bystrica

Módna spoločnosť Salming prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salming v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salming sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salming sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salming Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salming v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salming Banská Bystrica.

Mapa Salming Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salming Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salming ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salming Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Salming Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salming Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salming sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salming Banská Bystrica

Salming Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Salming, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salming Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salming Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Salming Banská Bystrica

Reklamácie Salming Banská Bystrica

Vedúci predajne Salming Banská Bystrica

Leták Salming Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Salming? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salming Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Salming Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salming je návšteva ľubovoľnej predajne Salming Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salming Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salming Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Salming Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salming. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salming Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Salming? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salming v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salming Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salming Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Salming Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salming.

Hodnotenie a recenzie Salming Banská Bystrica

Máte na Salming Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salming a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salming Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár