Sassetti Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

99

Sassetti Banská Bystrica

Sassetti Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sassetti v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sassetti Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sassetti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sassetti Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sassetti Banská Bystrica.

Predajne Sassetti Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sassetti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sassetti v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sassetti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sassetti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sassetti Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sassetti v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sassetti Banská Bystrica.

Mapa Sassetti Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sassetti Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sassetti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sassetti Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sassetti Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sassetti Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sassetti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sassetti Banská Bystrica

Sassetti Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sassetti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sassetti Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sassetti Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sassetti Banská Bystrica

Reklamácie Sassetti Banská Bystrica

Vedúci predajne Sassetti Banská Bystrica

Leták Sassetti Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sassetti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sassetti Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sassetti Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sassetti je návšteva ľubovoľnej predajne Sassetti Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sassetti Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sassetti Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sassetti Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sassetti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sassetti Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sassetti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sassetti v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sassetti Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sassetti Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sassetti Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sassetti.

Hodnotenie a recenzie Sassetti Banská Bystrica

Máte na Sassetti Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sassetti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sassetti Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár