Saucony Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

92

Saucony Banská Bystrica

Saucony Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Saucony v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Saucony Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Saucony, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Saucony Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Saucony Banská Bystrica.

Predajne Saucony Banská Bystrica

Módna spoločnosť Saucony prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Saucony v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Saucony sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Saucony sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Saucony Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Saucony v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Saucony Banská Bystrica.

Mapa Saucony Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Saucony Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Saucony ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Saucony Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Saucony Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Saucony Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Saucony sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Saucony Banská Bystrica

Saucony Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Saucony, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Saucony Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Saucony Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Saucony Banská Bystrica

Reklamácie Saucony Banská Bystrica

Vedúci predajne Saucony Banská Bystrica

Leták Saucony Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Saucony? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Saucony Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Saucony Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Saucony je návšteva ľubovoľnej predajne Saucony Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Saucony Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Saucony Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Saucony Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Saucony. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Saucony Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Saucony? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Saucony v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Saucony Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Saucony Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Saucony Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Saucony.

Hodnotenie a recenzie Saucony Banská Bystrica

Máte na Saucony Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Saucony a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Saucony Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár