Skechers Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

85

Skechers Banská Bystrica

Skechers Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Skechers v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Skechers Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Skechers, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Skechers Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Skechers Banská Bystrica.

Predajne Skechers Banská Bystrica

Módna spoločnosť Skechers prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Skechers v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Skechers sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Skechers sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Skechers Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Skechers v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Skechers Banská Bystrica.

Mapa Skechers Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Skechers Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Skechers ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Skechers Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Skechers Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Skechers Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Skechers sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Skechers Banská Bystrica

Skechers Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Skechers, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Skechers Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Skechers Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Skechers Banská Bystrica

Reklamácie Skechers Banská Bystrica

Vedúci predajne Skechers Banská Bystrica

Leták Skechers Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Skechers? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Skechers Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Skechers Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Skechers je návšteva ľubovoľnej predajne Skechers Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Skechers Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Skechers Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Skechers Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Skechers. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Skechers Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Skechers? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Skechers v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Skechers Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Skechers Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Skechers Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Skechers.

Hodnotenie a recenzie Skechers Banská Bystrica

Máte na Skechers Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Skechers a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Skechers Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár