Splendix Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

83

Splendix Banská Bystrica

Splendix Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Splendix v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Splendix Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Splendix, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Splendix Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Splendix Banská Bystrica.

Predajne Splendix Banská Bystrica

Módna spoločnosť Splendix prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Splendix v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Splendix sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Splendix sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Splendix Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Splendix v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Splendix Banská Bystrica.

Mapa Splendix Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Splendix Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Splendix ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Splendix Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Splendix Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Splendix Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Splendix sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Splendix Banská Bystrica

Splendix Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Splendix, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Splendix Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Splendix Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Splendix Banská Bystrica

Reklamácie Splendix Banská Bystrica

Vedúci predajne Splendix Banská Bystrica

Leták Splendix Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Splendix? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Splendix Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Splendix Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Splendix je návšteva ľubovoľnej predajne Splendix Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Splendix Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Splendix Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Splendix Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Splendix. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Splendix Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Splendix? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Splendix v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Splendix Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Splendix Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Splendix Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Splendix.

Hodnotenie a recenzie Splendix Banská Bystrica

Máte na Splendix Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Splendix a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Splendix Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár