TATIANA Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

119

TATIANA Banská Bystrica

TATIANA Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní TATIANA v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TATIANA Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TATIANA, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TATIANA Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TATIANA Banská Bystrica.

Predajne TATIANA Banská Bystrica

Módna spoločnosť TATIANA prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TATIANA v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TATIANA sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TATIANA sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne TATIANA Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TATIANA v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TATIANA Banská Bystrica.

Mapa TATIANA Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne TATIANA Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TATIANA ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TATIANA Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne TATIANA Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TATIANA Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TATIANA sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TATIANA Banská Bystrica

TATIANA Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke TATIANA, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TATIANA Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TATIANA Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie TATIANA Banská Bystrica

Reklamácie TATIANA Banská Bystrica

Vedúci predajne TATIANA Banská Bystrica

Leták TATIANA Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták TATIANA? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TATIANA Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták TATIANA Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TATIANA je návšteva ľubovoľnej predajne TATIANA Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TATIANA Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TATIANA Banská Bystrica?
V najnovšom letáku TATIANA Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TATIANA. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TATIANA Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní TATIANA? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TATIANA v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TATIANA Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TATIANA Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou TATIANA Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TATIANA.

Hodnotenie a recenzie TATIANA Banská Bystrica

Máte na TATIANA Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TATIANA a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TATIANA Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár