Teno  Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

88

Teno  Banská Bystrica

Teno  Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Teno  v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teno  Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teno , napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teno  Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teno  Banská Bystrica.

Predajne Teno  Banská Bystrica

Módna spoločnosť Teno  prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teno  v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teno  sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teno  sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Teno  Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teno  v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teno  Banská Bystrica.

Mapa Teno  Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teno  Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teno  ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teno  Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Teno  Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teno  Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teno  sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Teno  Banská Bystrica

Teno  Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Teno , jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teno  Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teno  Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Teno  Banská Bystrica

Reklamácie Teno  Banská Bystrica

Vedúci predajne Teno  Banská Bystrica

Leták Teno  Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Teno ? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teno  Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Teno  Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teno  je návšteva ľubovoľnej predajne Teno  Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teno  Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teno  Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Teno  Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teno . Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teno  Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Teno ? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teno  v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teno  Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teno  Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Teno  Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teno .

Hodnotenie a recenzie Teno  Banská Bystrica

Máte na Teno  Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teno  a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teno  Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár