Tornado Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

95

Tornado Banská Bystrica

Tornado Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tornado v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tornado Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tornado, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tornado Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tornado Banská Bystrica.

Predajne Tornado Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tornado prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tornado v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tornado sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tornado sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tornado Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tornado v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tornado Banská Bystrica.

Mapa Tornado Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tornado Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tornado ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tornado Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tornado Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tornado Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tornado sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tornado Banská Bystrica

Tornado Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tornado, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tornado Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tornado Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tornado Banská Bystrica

Reklamácie Tornado Banská Bystrica

Vedúci predajne Tornado Banská Bystrica

Leták Tornado Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tornado? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tornado Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tornado Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tornado je návšteva ľubovoľnej predajne Tornado Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tornado Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tornado Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tornado Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tornado. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tornado Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tornado? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tornado v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tornado Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tornado Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tornado Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tornado.

Hodnotenie a recenzie Tornado Banská Bystrica

Máte na Tornado Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tornado a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tornado Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár