Trigema Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

95

Trigema Banská Bystrica

Trigema Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Trigema v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Trigema Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Trigema, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Trigema Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Trigema Banská Bystrica.

Predajne Trigema Banská Bystrica

Módna spoločnosť Trigema prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Trigema v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Trigema sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Trigema sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Trigema Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Trigema v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Trigema Banská Bystrica.

Mapa Trigema Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Trigema Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Trigema ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Trigema Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Trigema Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Trigema Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Trigema sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Trigema Banská Bystrica

Trigema Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Trigema, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Trigema Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Trigema Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Trigema Banská Bystrica

Reklamácie Trigema Banská Bystrica

Vedúci predajne Trigema Banská Bystrica

Leták Trigema Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Trigema? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Trigema Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Trigema Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Trigema je návšteva ľubovoľnej predajne Trigema Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Trigema Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Trigema Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Trigema Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Trigema. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Trigema Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Trigema? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Trigema v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Trigema Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Trigema Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Trigema Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Trigema.

Hodnotenie a recenzie Trigema Banská Bystrica

Máte na Trigema Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Trigema a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Trigema Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár