Vistula Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

94

Vistula Banská Bystrica

Vistula Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Vistula v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vistula Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vistula, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vistula Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vistula Banská Bystrica.

Predajne Vistula Banská Bystrica

Módna spoločnosť Vistula prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vistula v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vistula sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vistula sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Vistula Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vistula v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vistula Banská Bystrica.

Mapa Vistula Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vistula Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vistula ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vistula Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Vistula Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vistula Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vistula sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vistula Banská Bystrica

Vistula Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Vistula, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vistula Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vistula Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Vistula Banská Bystrica

Reklamácie Vistula Banská Bystrica

Vedúci predajne Vistula Banská Bystrica

Leták Vistula Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Vistula? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vistula Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Vistula Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vistula je návšteva ľubovoľnej predajne Vistula Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vistula Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vistula Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Vistula Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vistula. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vistula Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Vistula? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vistula v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vistula Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vistula Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Vistula Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vistula.

Hodnotenie a recenzie Vistula Banská Bystrica

Máte na Vistula Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vistula a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vistula Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár