White house Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

111

White house Banská Bystrica

White house Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní White house v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní White house Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou White house, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o White house Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní White house Banská Bystrica.

Predajne White house Banská Bystrica

Módna spoločnosť White house prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu White house v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní White house sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky White house sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne White house Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov White house v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni White house Banská Bystrica.

Mapa White house Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne White house Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka White house ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny White house Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne White house Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní White house Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne White house sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu White house Banská Bystrica

White house Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke White house, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu White house Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom White house Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie White house Banská Bystrica

Reklamácie White house Banská Bystrica

Vedúci predajne White house Banská Bystrica

Leták White house Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták White house? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku White house Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták White house Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku White house je návšteva ľubovoľnej predajne White house Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták White house Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták White house Banská Bystrica?
V najnovšom letáku White house Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky White house. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu White house Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní White house? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne White house v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni White house Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou White house Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou White house Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní White house.

Hodnotenie a recenzie White house Banská Bystrica

Máte na White house Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou White house a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na White house Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár