Backlash Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

200

Backlash Bratislava

Backlash BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Backlash v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Backlash Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Backlash, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Backlash Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Backlash Bratislava.

Predajne Backlash Bratislava

Módna spoločnosť Backlash prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Backlash v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Backlash sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Backlash sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Backlash Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Backlash v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Backlash Bratislava.

Mapa Backlash Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Backlash Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Backlash ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Backlash Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Backlash Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Backlash Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Backlash sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Backlash Bratislava

Backlash BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Backlash, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Backlash Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Backlash Bratislava.

Obchodné oddelenie Backlash Bratislava

Reklamácie Backlash Bratislava

Vedúci predajne Backlash Bratislava

Leták Backlash Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Backlash? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Backlash Bratislava.

Ako a kde získať leták Backlash Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Backlash je návšteva ľubovoľnej predajne Backlash Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Backlash Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Backlash Bratislava?
V najnovšom letáku Backlash Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Backlash. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Backlash Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Backlash? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Backlash v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Backlash Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Backlash Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Backlash Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Backlash.

Hodnotenie a recenzie Backlash Bratislava

Máte na Backlash Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Backlash a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Backlash Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár