Batex Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

594

Batex Bratislava

Batex BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Batex v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Batex Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Batex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Batex Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Batex Bratislava.

Predajne Batex Bratislava

Módna spoločnosť Batex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Batex v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Batex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Batex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Batex Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Batex v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Batex Bratislava.

Mapa Batex Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Batex Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Batex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Batex Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Batex Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Batex Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Batex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Batex Bratislava

Batex BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Batex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Batex Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Batex Bratislava.

Obchodné oddelenie Batex Bratislava

Reklamácie Batex Bratislava

Vedúci predajne Batex Bratislava

Leták Batex Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Batex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Batex Bratislava.

Ako a kde získať leták Batex Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Batex je návšteva ľubovoľnej predajne Batex Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Batex Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Batex Bratislava?
V najnovšom letáku Batex Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Batex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Batex Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Batex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Batex v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Batex Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Batex Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Batex Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Batex.

Hodnotenie a recenzie Batex Bratislava

Máte na Batex Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Batex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Batex Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár