Chelsea Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

393

Chelsea Bratislava

Chelsea BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Chelsea v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chelsea Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chelsea, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chelsea Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chelsea Bratislava.

Predajne Chelsea Bratislava

Módna spoločnosť Chelsea prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chelsea v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chelsea sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chelsea sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Chelsea Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chelsea v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chelsea Bratislava.

Mapa Chelsea Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chelsea Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chelsea ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chelsea Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Chelsea Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chelsea Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chelsea sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chelsea Bratislava

Chelsea BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Chelsea, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chelsea Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chelsea Bratislava.

Obchodné oddelenie Chelsea Bratislava

Reklamácie Chelsea Bratislava

Vedúci predajne Chelsea Bratislava

Leták Chelsea Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Chelsea? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chelsea Bratislava.

Ako a kde získať leták Chelsea Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chelsea je návšteva ľubovoľnej predajne Chelsea Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chelsea Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chelsea Bratislava?
V najnovšom letáku Chelsea Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chelsea. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chelsea Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Chelsea? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chelsea v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chelsea Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chelsea Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Chelsea Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chelsea.

Hodnotenie a recenzie Chelsea Bratislava

Máte na Chelsea Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chelsea a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chelsea Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár