Hello Kitty Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

2 156

Hello Kitty Bratislava

Hello Kitty BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Hello Kitty v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hello Kitty Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hello Kitty, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hello Kitty Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hello Kitty Bratislava.

Predajne Hello Kitty Bratislava

Módna spoločnosť Hello Kitty prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hello Kitty v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hello Kitty sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hello Kitty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Hello Kitty Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hello Kitty v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hello Kitty Bratislava.

Mapa Hello Kitty Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hello Kitty Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hello Kitty ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hello Kitty Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Hello Kitty Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hello Kitty Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hello Kitty sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hello Kitty Bratislava

Hello Kitty BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Hello Kitty, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hello Kitty Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hello Kitty Bratislava.

Obchodné oddelenie Hello Kitty Bratislava

Reklamácie Hello Kitty Bratislava

Vedúci predajne Hello Kitty Bratislava

Leták Hello Kitty Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Hello Kitty? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hello Kitty Bratislava.

Ako a kde získať leták Hello Kitty Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hello Kitty je návšteva ľubovoľnej predajne Hello Kitty Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hello Kitty Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hello Kitty Bratislava?
V najnovšom letáku Hello Kitty Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hello Kitty. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hello Kitty Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Hello Kitty? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hello Kitty v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hello Kitty Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hello Kitty Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Hello Kitty Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hello Kitty.

Hodnotenie a recenzie Hello Kitty Bratislava

Máte na Hello Kitty Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hello Kitty a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hello Kitty Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár