Hi-Tec Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

273

Hi-Tec Bratislava

Hi-Tec BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Hi-Tec v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hi-Tec Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hi-Tec, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hi-Tec Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hi-Tec Bratislava.

Predajne Hi-Tec Bratislava

Módna spoločnosť Hi-Tec prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hi-Tec v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hi-Tec sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hi-Tec sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Hi-Tec Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hi-Tec v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hi-Tec Bratislava.

Mapa Hi-Tec Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hi-Tec Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hi-Tec ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hi-Tec Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Hi-Tec Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hi-Tec Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hi-Tec sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hi-Tec Bratislava

Hi-Tec BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Hi-Tec, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hi-Tec Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hi-Tec Bratislava.

Obchodné oddelenie Hi-Tec Bratislava

Reklamácie Hi-Tec Bratislava

Vedúci predajne Hi-Tec Bratislava

Leták Hi-Tec Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Hi-Tec? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hi-Tec Bratislava.

Ako a kde získať leták Hi-Tec Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hi-Tec je návšteva ľubovoľnej predajne Hi-Tec Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hi-Tec Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hi-Tec Bratislava?
V najnovšom letáku Hi-Tec Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hi-Tec. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hi-Tec Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Hi-Tec? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hi-Tec v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hi-Tec Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hi-Tec Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Hi-Tec Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hi-Tec.

Hodnotenie a recenzie Hi-Tec Bratislava

Máte na Hi-Tec Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hi-Tec a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hi-Tec Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár