HOM Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

251

HOM Bratislava

HOM BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní HOM v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní HOM Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou HOM, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o HOM Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní HOM Bratislava.

Predajne HOM Bratislava

Módna spoločnosť HOM prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu HOM v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní HOM sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky HOM sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne HOM Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov HOM v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni HOM Bratislava.

Mapa HOM Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne HOM Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka HOM ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny HOM Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne HOM Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní HOM Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne HOM sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu HOM Bratislava

HOM BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke HOM, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu HOM Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom HOM Bratislava.

Obchodné oddelenie HOM Bratislava

Reklamácie HOM Bratislava

Vedúci predajne HOM Bratislava

Leták HOM Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták HOM? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku HOM Bratislava.

Ako a kde získať leták HOM Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku HOM je návšteva ľubovoľnej predajne HOM Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták HOM Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták HOM Bratislava?
V najnovšom letáku HOM Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky HOM. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu HOM Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní HOM? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne HOM v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni HOM Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou HOM Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou HOM Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní HOM.

Hodnotenie a recenzie HOM Bratislava

Máte na HOM Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou HOM a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na HOM Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár