Konsul Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

263

Konsul Bratislava

Konsul BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Konsul v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Konsul Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Konsul, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Konsul Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Konsul Bratislava.

Predajne Konsul Bratislava

Módna spoločnosť Konsul prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Konsul v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Konsul sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Konsul sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Konsul Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Konsul v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Konsul Bratislava.

Mapa Konsul Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Konsul Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Konsul ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Konsul Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Konsul Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Konsul Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Konsul sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Konsul Bratislava

Konsul BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Konsul, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Konsul Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Konsul Bratislava.

Obchodné oddelenie Konsul Bratislava

Reklamácie Konsul Bratislava

Vedúci predajne Konsul Bratislava

Leták Konsul Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Konsul? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Konsul Bratislava.

Ako a kde získať leták Konsul Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Konsul je návšteva ľubovoľnej predajne Konsul Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Konsul Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Konsul Bratislava?
V najnovšom letáku Konsul Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Konsul. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Konsul Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Konsul? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Konsul v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Konsul Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Konsul Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Konsul Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Konsul.

Hodnotenie a recenzie Konsul Bratislava

Máte na Konsul Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Konsul a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Konsul Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár