K&S Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

244

K&S Bratislava

K&S BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní K&S v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní K&S Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou K&S, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o K&S Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní K&S Bratislava.

Predajne K&S Bratislava

Módna spoločnosť K&S prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu K&S v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní K&S sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky K&S sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne K&S Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov K&S v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni K&S Bratislava.

Mapa K&S Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne K&S Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka K&S ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny K&S Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne K&S Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní K&S Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne K&S sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu K&S Bratislava

K&S BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke K&S, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu K&S Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom K&S Bratislava.

Obchodné oddelenie K&S Bratislava

Reklamácie K&S Bratislava

Vedúci predajne K&S Bratislava

Leták K&S Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták K&S? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku K&S Bratislava.

Ako a kde získať leták K&S Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku K&S je návšteva ľubovoľnej predajne K&S Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták K&S Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták K&S Bratislava?
V najnovšom letáku K&S Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky K&S. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu K&S Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní K&S? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne K&S v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni K&S Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou K&S Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou K&S Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní K&S.

Hodnotenie a recenzie K&S Bratislava

Máte na K&S Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou K&S a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na K&S Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár