Leki Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

264

Leki Bratislava

Leki BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Leki v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Leki Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Leki, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Leki Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Leki Bratislava.

Predajne Leki Bratislava

Módna spoločnosť Leki prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Leki v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Leki sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Leki sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Leki Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Leki v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Leki Bratislava.

Mapa Leki Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Leki Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Leki ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Leki Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Leki Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Leki Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Leki sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Leki Bratislava

Leki BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Leki, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Leki Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Leki Bratislava.

Obchodné oddelenie Leki Bratislava

Reklamácie Leki Bratislava

Vedúci predajne Leki Bratislava

Leták Leki Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Leki? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Leki Bratislava.

Ako a kde získať leták Leki Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Leki je návšteva ľubovoľnej predajne Leki Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Leki Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Leki Bratislava?
V najnovšom letáku Leki Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Leki. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Leki Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Leki? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Leki v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Leki Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Leki Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Leki Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Leki.

Hodnotenie a recenzie Leki Bratislava

Máte na Leki Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Leki a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Leki Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár