Mondo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

282

Mondo Bratislava

Mondo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Mondo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mondo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mondo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mondo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mondo Bratislava.

Predajne Mondo Bratislava

Módna spoločnosť Mondo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mondo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mondo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mondo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Mondo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mondo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mondo Bratislava.

Mapa Mondo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mondo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mondo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mondo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Mondo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mondo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mondo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mondo Bratislava

Mondo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Mondo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mondo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mondo Bratislava.

Obchodné oddelenie Mondo Bratislava

Reklamácie Mondo Bratislava

Vedúci predajne Mondo Bratislava

Leták Mondo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Mondo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mondo Bratislava.

Ako a kde získať leták Mondo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mondo je návšteva ľubovoľnej predajne Mondo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mondo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mondo Bratislava?
V najnovšom letáku Mondo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mondo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mondo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Mondo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mondo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mondo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mondo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Mondo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mondo.

Hodnotenie a recenzie Mondo Bratislava

Máte na Mondo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mondo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mondo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár