New Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

227

New Bratislava

New BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní New v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní New Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou New, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o New Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní New Bratislava.

Predajne New Bratislava

Módna spoločnosť New prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu New v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní New sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky New sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne New Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov New v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni New Bratislava.

Mapa New Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne New Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka New ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny New Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne New Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní New Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne New sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu New Bratislava

New BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke New, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu New Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom New Bratislava.

Obchodné oddelenie New Bratislava

Reklamácie New Bratislava

Vedúci predajne New Bratislava

Leták New Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták New? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku New Bratislava.

Ako a kde získať leták New Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku New je návšteva ľubovoľnej predajne New Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták New Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták New Bratislava?
V najnovšom letáku New Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky New. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu New Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní New? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne New v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni New Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou New Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou New Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní New.

Hodnotenie a recenzie New Bratislava

Máte na New Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou New a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na New Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár