Obaku Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

250

Obaku Bratislava

Obaku BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Obaku v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Obaku Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Obaku, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Obaku Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Obaku Bratislava.

Predajne Obaku Bratislava

Módna spoločnosť Obaku prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Obaku v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Obaku sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Obaku sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Obaku Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Obaku v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Obaku Bratislava.

Mapa Obaku Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Obaku Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Obaku ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Obaku Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Obaku Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Obaku Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Obaku sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Obaku Bratislava

Obaku BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Obaku, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Obaku Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Obaku Bratislava.

Obchodné oddelenie Obaku Bratislava

Reklamácie Obaku Bratislava

Vedúci predajne Obaku Bratislava

Leták Obaku Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Obaku? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Obaku Bratislava.

Ako a kde získať leták Obaku Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Obaku je návšteva ľubovoľnej predajne Obaku Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Obaku Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Obaku Bratislava?
V najnovšom letáku Obaku Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Obaku. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Obaku Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Obaku? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Obaku v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Obaku Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Obaku Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Obaku Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Obaku.

Hodnotenie a recenzie Obaku Bratislava

Máte na Obaku Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Obaku a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Obaku Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár