Okaidi Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

537

Okaidi Bratislava

Okaidi BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Okaidi v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Okaidi Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Okaidi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Okaidi Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Okaidi Bratislava.

Predajne Okaidi Bratislava

Módna spoločnosť Okaidi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Okaidi v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Okaidi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Okaidi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Okaidi Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Okaidi v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Okaidi Bratislava.

Mapa Okaidi Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Okaidi Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Okaidi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Okaidi Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Okaidi Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Okaidi Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Okaidi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Okaidi Bratislava

Okaidi BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Okaidi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Okaidi Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Okaidi Bratislava.

Obchodné oddelenie Okaidi Bratislava

Reklamácie Okaidi Bratislava

Vedúci predajne Okaidi Bratislava

Leták Okaidi Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Okaidi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Okaidi Bratislava.

Ako a kde získať leták Okaidi Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Okaidi je návšteva ľubovoľnej predajne Okaidi Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Okaidi Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Okaidi Bratislava?
V najnovšom letáku Okaidi Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Okaidi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Okaidi Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Okaidi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Okaidi v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Okaidi Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Okaidi Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Okaidi Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Okaidi.

Hodnotenie a recenzie Okaidi Bratislava

Máte na Okaidi Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Okaidi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Okaidi Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár