Olimpia Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

499

Olimpia Bratislava

Olimpia BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Olimpia v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Olimpia Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Olimpia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Olimpia Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Olimpia Bratislava.

Predajne Olimpia Bratislava

Módna spoločnosť Olimpia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Olimpia v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Olimpia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Olimpia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Olimpia Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Olimpia v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Olimpia Bratislava.

Mapa Olimpia Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Olimpia Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Olimpia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Olimpia Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Olimpia Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Olimpia Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Olimpia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Olimpia Bratislava

Olimpia BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Olimpia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Olimpia Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Olimpia Bratislava.

Obchodné oddelenie Olimpia Bratislava

Reklamácie Olimpia Bratislava

Vedúci predajne Olimpia Bratislava

Leták Olimpia Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Olimpia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Olimpia Bratislava.

Ako a kde získať leták Olimpia Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Olimpia je návšteva ľubovoľnej predajne Olimpia Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Olimpia Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Olimpia Bratislava?
V najnovšom letáku Olimpia Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Olimpia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Olimpia Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Olimpia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Olimpia v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Olimpia Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Olimpia Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Olimpia Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Olimpia.

Hodnotenie a recenzie Olimpia Bratislava

Máte na Olimpia Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Olimpia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Olimpia Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár