SASSOFONO Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

127

SASSOFONO Bratislava

SASSOFONO BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní SASSOFONO v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SASSOFONO Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SASSOFONO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SASSOFONO Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SASSOFONO Bratislava.

Predajne SASSOFONO Bratislava

Módna spoločnosť SASSOFONO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SASSOFONO v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SASSOFONO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SASSOFONO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SASSOFONO Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SASSOFONO v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SASSOFONO Bratislava.

Mapa SASSOFONO Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne SASSOFONO Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SASSOFONO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SASSOFONO Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne SASSOFONO Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SASSOFONO Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SASSOFONO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SASSOFONO Bratislava

SASSOFONO BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke SASSOFONO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SASSOFONO Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SASSOFONO Bratislava.

Obchodné oddelenie SASSOFONO Bratislava

Reklamácie SASSOFONO Bratislava

Vedúci predajne SASSOFONO Bratislava

Leták SASSOFONO Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták SASSOFONO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SASSOFONO Bratislava.

Ako a kde získať leták SASSOFONO Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SASSOFONO je návšteva ľubovoľnej predajne SASSOFONO Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SASSOFONO Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SASSOFONO Bratislava?
V najnovšom letáku SASSOFONO Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SASSOFONO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SASSOFONO Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní SASSOFONO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SASSOFONO v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SASSOFONO Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SASSOFONO Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou SASSOFONO Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SASSOFONO.

Hodnotenie a recenzie SASSOFONO Bratislava

Máte na SASSOFONO Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SASSOFONO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SASSOFONO Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár