Split Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

116

Split Bratislava

Split BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Split v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Split Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Split, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Split Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Split Bratislava.

Predajne Split Bratislava

Módna spoločnosť Split prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Split v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Split sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Split sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Split Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Split v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Split Bratislava.

Mapa Split Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Split Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Split ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Split Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Split Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Split Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Split sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Split Bratislava

Split BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Split, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Split Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Split Bratislava.

Obchodné oddelenie Split Bratislava

Reklamácie Split Bratislava

Vedúci predajne Split Bratislava

Leták Split Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Split? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Split Bratislava.

Ako a kde získať leták Split Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Split je návšteva ľubovoľnej predajne Split Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Split Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Split Bratislava?
V najnovšom letáku Split Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Split. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Split Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Split? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Split v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Split Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Split Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Split Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Split.

Hodnotenie a recenzie Split Bratislava

Máte na Split Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Split a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Split Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár