Takko Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

155

Takko Bratislava

Takko BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Takko v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Takko Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Takko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Takko Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Takko Bratislava.

Predajne Takko Bratislava

Módna spoločnosť Takko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Takko v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Takko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Takko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Takko Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Takko v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Takko Bratislava.

Mapa Takko Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Takko Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Takko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Takko Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Takko Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Takko Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Takko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Takko Bratislava

Takko BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Takko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Takko Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Takko Bratislava.

Obchodné oddelenie Takko Bratislava

Reklamácie Takko Bratislava

Vedúci predajne Takko Bratislava

Leták Takko Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Takko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Takko Bratislava.

Ako a kde získať leták Takko Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Takko je návšteva ľubovoľnej predajne Takko Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Takko Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Takko Bratislava?
V najnovšom letáku Takko Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Takko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Takko Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Takko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Takko v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Takko Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Takko Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Takko Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Takko.

Hodnotenie a recenzie Takko Bratislava

Máte na Takko Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Takko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Takko Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár