Tommy Hilfiger Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

184

Tommy Hilfiger Bratislava

Tommy Hilfiger BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tommy Hilfiger v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tommy Hilfiger Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tommy Hilfiger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tommy Hilfiger Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tommy Hilfiger Bratislava.

Predajne Tommy Hilfiger Bratislava

Módna spoločnosť Tommy Hilfiger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tommy Hilfiger v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tommy Hilfiger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tommy Hilfiger Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tommy Hilfiger v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tommy Hilfiger Bratislava.

Mapa Tommy Hilfiger Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tommy Hilfiger Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tommy Hilfiger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tommy Hilfiger Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tommy Hilfiger Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tommy Hilfiger Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tommy Hilfiger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tommy Hilfiger Bratislava

Tommy Hilfiger BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tommy Hilfiger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tommy Hilfiger Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tommy Hilfiger Bratislava.

Obchodné oddelenie Tommy Hilfiger Bratislava

Reklamácie Tommy Hilfiger Bratislava

Vedúci predajne Tommy Hilfiger Bratislava

Leták Tommy Hilfiger Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tommy Hilfiger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tommy Hilfiger Bratislava.

Ako a kde získať leták Tommy Hilfiger Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tommy Hilfiger je návšteva ľubovoľnej predajne Tommy Hilfiger Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tommy Hilfiger Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tommy Hilfiger Bratislava?
V najnovšom letáku Tommy Hilfiger Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tommy Hilfiger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tommy Hilfiger Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tommy Hilfiger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tommy Hilfiger v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tommy Hilfiger Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tommy Hilfiger Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tommy Hilfiger Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tommy Hilfiger.

Hodnotenie a recenzie Tommy Hilfiger Bratislava

Máte na Tommy Hilfiger Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tommy Hilfiger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tommy Hilfiger Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár