Adidas Terrex Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

213

Adidas Terrex Košice

Adidas Terrex KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Adidas Terrex v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adidas Terrex Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adidas Terrex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adidas Terrex Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adidas Terrex Košice.

Predajne Adidas Terrex Košice

Módna spoločnosť Adidas Terrex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adidas Terrex v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adidas Terrex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adidas Terrex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adidas Terrex Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adidas Terrex v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adidas Terrex Košice.

Mapa Adidas Terrex Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adidas Terrex Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adidas Terrex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adidas Terrex Košice

Ak plánujete návštevu predajne Adidas Terrex Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adidas Terrex Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adidas Terrex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adidas Terrex Košice

Adidas Terrex KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Adidas Terrex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adidas Terrex Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adidas Terrex Košice.

Obchodné oddelenie Adidas Terrex Košice

Reklamácie Adidas Terrex Košice

Vedúci predajne Adidas Terrex Košice

Leták Adidas Terrex Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Adidas Terrex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adidas Terrex Košice.

Ako a kde získať leták Adidas Terrex Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adidas Terrex je návšteva ľubovoľnej predajne Adidas Terrex Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adidas Terrex Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adidas Terrex Košice?
V najnovšom letáku Adidas Terrex Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adidas Terrex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adidas Terrex Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Adidas Terrex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adidas Terrex v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adidas Terrex Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adidas Terrex Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Adidas Terrex Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adidas Terrex.

Hodnotenie a recenzie Adidas Terrex Košice

Máte na Adidas Terrex Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adidas Terrex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adidas Terrex Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár