Ash Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

182

Ash Košice

Ash KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Ash v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ash Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ash, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ash Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ash Košice.

Predajne Ash Košice

Módna spoločnosť Ash prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ash v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ash sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ash sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Ash Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ash v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ash Košice.

Mapa Ash Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ash Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ash ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ash Košice

Ak plánujete návštevu predajne Ash Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ash Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ash sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ash Košice

Ash KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Ash, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ash Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ash Košice.

Obchodné oddelenie Ash Košice

Reklamácie Ash Košice

Vedúci predajne Ash Košice

Leták Ash Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Ash? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ash Košice.

Ako a kde získať leták Ash Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ash je návšteva ľubovoľnej predajne Ash Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ash Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ash Košice?
V najnovšom letáku Ash Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ash. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ash Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Ash? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ash v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ash Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ash Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Ash Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ash.

Hodnotenie a recenzie Ash Košice

Máte na Ash Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ash a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ash Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár