Astra Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

295

Astra Košice

Astra KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Astra v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Astra Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Astra, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Astra Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Astra Košice.

Predajne Astra Košice

Módna spoločnosť Astra prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Astra v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Astra sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Astra sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Astra Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Astra v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Astra Košice.

Mapa Astra Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Astra Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Astra ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Astra Košice

Ak plánujete návštevu predajne Astra Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Astra Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Astra sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Astra Košice

Astra KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Astra, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Astra Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Astra Košice.

Obchodné oddelenie Astra Košice

Reklamácie Astra Košice

Vedúci predajne Astra Košice

Leták Astra Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Astra? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Astra Košice.

Ako a kde získať leták Astra Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Astra je návšteva ľubovoľnej predajne Astra Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Astra Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Astra Košice?
V najnovšom letáku Astra Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Astra. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Astra Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Astra? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Astra v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Astra Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Astra Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Astra Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Astra.

Hodnotenie a recenzie Astra Košice

Máte na Astra Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Astra a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Astra Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár