Badura Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

163

Badura Košice

Badura KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Badura v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Badura Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Badura, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Badura Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Badura Košice.

Predajne Badura Košice

Módna spoločnosť Badura prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Badura v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Badura sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Badura sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Badura Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Badura v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Badura Košice.

Mapa Badura Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Badura Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Badura ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Badura Košice

Ak plánujete návštevu predajne Badura Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Badura Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Badura sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Badura Košice

Badura KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Badura, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Badura Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Badura Košice.

Obchodné oddelenie Badura Košice

Reklamácie Badura Košice

Vedúci predajne Badura Košice

Leták Badura Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Badura? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Badura Košice.

Ako a kde získať leták Badura Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Badura je návšteva ľubovoľnej predajne Badura Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Badura Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Badura Košice?
V najnovšom letáku Badura Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Badura. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Badura Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Badura? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Badura v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Badura Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Badura Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Badura Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Badura.

Hodnotenie a recenzie Badura Košice

Máte na Badura Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Badura a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Badura Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár