Basler Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

218

Basler Košice

Basler KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Basler v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Basler Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Basler, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Basler Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Basler Košice.

Predajne Basler Košice

Módna spoločnosť Basler prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Basler v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Basler sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Basler sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Basler Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Basler v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Basler Košice.

Mapa Basler Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Basler Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Basler ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Basler Košice

Ak plánujete návštevu predajne Basler Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Basler Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Basler sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Basler Košice

Basler KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Basler, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Basler Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Basler Košice.

Obchodné oddelenie Basler Košice

Reklamácie Basler Košice

Vedúci predajne Basler Košice

Leták Basler Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Basler? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Basler Košice.

Ako a kde získať leták Basler Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Basler je návšteva ľubovoľnej predajne Basler Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Basler Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Basler Košice?
V najnovšom letáku Basler Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Basler. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Basler Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Basler? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Basler v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Basler Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Basler Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Basler Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Basler.

Hodnotenie a recenzie Basler Košice

Máte na Basler Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Basler a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Basler Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár