Bering Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

194

Bering Košice

Bering KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bering v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bering Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bering, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bering Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bering Košice.

Predajne Bering Košice

Módna spoločnosť Bering prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bering v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bering sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bering sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bering Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bering v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bering Košice.

Mapa Bering Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bering Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bering ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bering Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bering Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bering Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bering sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bering Košice

Bering KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bering, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bering Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bering Košice.

Obchodné oddelenie Bering Košice

Reklamácie Bering Košice

Vedúci predajne Bering Košice

Leták Bering Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bering? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bering Košice.

Ako a kde získať leták Bering Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bering je návšteva ľubovoľnej predajne Bering Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bering Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bering Košice?
V najnovšom letáku Bering Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bering. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bering Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bering? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bering v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bering Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bering Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bering Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bering.

Hodnotenie a recenzie Bering Košice

Máte na Bering Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bering a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bering Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár