Big star Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

398

Big star Košice

Big star KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Big star v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Big star Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Big star, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Big star Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Big star Košice.

Predajne Big star Košice

Módna spoločnosť Big star prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Big star v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Big star sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Big star sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Big star Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Big star v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Big star Košice.

Mapa Big star Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Big star Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Big star ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Big star Košice

Ak plánujete návštevu predajne Big star Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Big star Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Big star sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Big star Košice

Big star KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Big star, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Big star Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Big star Košice.

Obchodné oddelenie Big star Košice

Reklamácie Big star Košice

Vedúci predajne Big star Košice

Leták Big star Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Big star? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Big star Košice.

Ako a kde získať leták Big star Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Big star je návšteva ľubovoľnej predajne Big star Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Big star Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Big star Košice?
V najnovšom letáku Big star Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Big star. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Big star Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Big star? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Big star v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Big star Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Big star Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Big star Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Big star.

Hodnotenie a recenzie Big star Košice

Máte na Big star Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Big star a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Big star Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár