Blažek Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

189

Blažek Košice

Blažek KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Blažek v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Blažek Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Blažek, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Blažek Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Blažek Košice.

Predajne Blažek Košice

Módna spoločnosť Blažek prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Blažek v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Blažek sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Blažek sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Blažek Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Blažek v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Blažek Košice.

Mapa Blažek Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Blažek Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Blažek ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Blažek Košice

Ak plánujete návštevu predajne Blažek Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Blažek Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Blažek sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Blažek Košice

Blažek KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Blažek, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Blažek Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Blažek Košice.

Obchodné oddelenie Blažek Košice

Reklamácie Blažek Košice

Vedúci predajne Blažek Košice

Leták Blažek Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Blažek? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Blažek Košice.

Ako a kde získať leták Blažek Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Blažek je návšteva ľubovoľnej predajne Blažek Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Blažek Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Blažek Košice?
V najnovšom letáku Blažek Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Blažek. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Blažek Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Blažek? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Blažek v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Blažek Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Blažek Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Blažek Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Blažek.

Hodnotenie a recenzie Blažek Košice

Máte na Blažek Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Blažek a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Blažek Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár