BOB der Bär Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

216

BOB der Bär Košice

BOB der Bär KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní BOB der Bär v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní BOB der Bär Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou BOB der Bär, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o BOB der Bär Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní BOB der Bär Košice.

Predajne BOB der Bär Košice

Módna spoločnosť BOB der Bär prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu BOB der Bär v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní BOB der Bär sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky BOB der Bär sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne BOB der Bär Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov BOB der Bär v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni BOB der Bär Košice.

Mapa BOB der Bär Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne BOB der Bär Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka BOB der Bär ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny BOB der Bär Košice

Ak plánujete návštevu predajne BOB der Bär Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní BOB der Bär Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne BOB der Bär sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu BOB der Bär Košice

BOB der Bär KošiceHľadáte bližšie informácie o značke BOB der Bär, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu BOB der Bär Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom BOB der Bär Košice.

Obchodné oddelenie BOB der Bär Košice

Reklamácie BOB der Bär Košice

Vedúci predajne BOB der Bär Košice

Leták BOB der Bär Košice

Už ste si prezreli najnovší leták BOB der Bär? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku BOB der Bär Košice.

Ako a kde získať leták BOB der Bär Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku BOB der Bär je návšteva ľubovoľnej predajne BOB der Bär Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták BOB der Bär Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták BOB der Bär Košice?
V najnovšom letáku BOB der Bär Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky BOB der Bär. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu BOB der Bär Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní BOB der Bär? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne BOB der Bär v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni BOB der Bär Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou BOB der Bär Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou BOB der Bär Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní BOB der Bär.

Hodnotenie a recenzie BOB der Bär Košice

Máte na BOB der Bär Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou BOB der Bär a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na BOB der Bär Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár