BOHOBOCO Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

177

BOHOBOCO Košice

BOHOBOCO KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní BOHOBOCO v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní BOHOBOCO Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou BOHOBOCO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o BOHOBOCO Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní BOHOBOCO Košice.

Predajne BOHOBOCO Košice

Módna spoločnosť BOHOBOCO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu BOHOBOCO v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní BOHOBOCO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky BOHOBOCO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne BOHOBOCO Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov BOHOBOCO v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni BOHOBOCO Košice.

Mapa BOHOBOCO Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne BOHOBOCO Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka BOHOBOCO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny BOHOBOCO Košice

Ak plánujete návštevu predajne BOHOBOCO Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní BOHOBOCO Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne BOHOBOCO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu BOHOBOCO Košice

BOHOBOCO KošiceHľadáte bližšie informácie o značke BOHOBOCO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu BOHOBOCO Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom BOHOBOCO Košice.

Obchodné oddelenie BOHOBOCO Košice

Reklamácie BOHOBOCO Košice

Vedúci predajne BOHOBOCO Košice

Leták BOHOBOCO Košice

Už ste si prezreli najnovší leták BOHOBOCO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku BOHOBOCO Košice.

Ako a kde získať leták BOHOBOCO Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku BOHOBOCO je návšteva ľubovoľnej predajne BOHOBOCO Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták BOHOBOCO Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták BOHOBOCO Košice?
V najnovšom letáku BOHOBOCO Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky BOHOBOCO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu BOHOBOCO Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní BOHOBOCO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne BOHOBOCO v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni BOHOBOCO Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou BOHOBOCO Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou BOHOBOCO Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní BOHOBOCO.

Hodnotenie a recenzie BOHOBOCO Košice

Máte na BOHOBOCO Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou BOHOBOCO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na BOHOBOCO Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár