Bree Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

198

Bree Košice

Bree KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bree v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bree Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bree, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bree Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bree Košice.

Predajne Bree Košice

Módna spoločnosť Bree prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bree v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bree sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bree sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bree Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bree v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bree Košice.

Mapa Bree Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bree Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bree ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bree Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bree Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bree Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bree sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bree Košice

Bree KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bree, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bree Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bree Košice.

Obchodné oddelenie Bree Košice

Reklamácie Bree Košice

Vedúci predajne Bree Košice

Leták Bree Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bree? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bree Košice.

Ako a kde získať leták Bree Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bree je návšteva ľubovoľnej predajne Bree Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bree Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bree Košice?
V najnovšom letáku Bree Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bree. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bree Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bree? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bree v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bree Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bree Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bree Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bree.

Hodnotenie a recenzie Bree Košice

Máte na Bree Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bree a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bree Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár